SHOP
Antistresová masáž hlavy a šíje

Masáž hlavy patří mezi báječné způsoby, jak se zbavit stresu, jak navodit dobrou náladu a uvolnit ztuhlé svaly na šíji a ramenou. Představte si, jak si ulehnete do pohodlného křesla, kde vás masér či masérka bude masírovat, dokud neusnete.

Při antistresové masáži hlavy se používají hmaty, které vás dokonale zbaví stresu a napětí. Budete se cítit skvěle a uvolněně. Hmaty se zaměřují na výrazná energetická centra s různými přítlaky a krásně jemnými masážními a akupresurními hmaty. Masáž týlní oblasti, spánků či akupresurní masáž obličeje vás dovede k maximálnímu odpočinku.

Masáž si můžete užít jak v pohodlném koženém polohovacím křesle, tak na vyhřívaném masážním lůžku, záleží čistě na vás. Splníme vám, co si budete přát.

Po příjemné a uvolňující masáži hlavy pokračujeme s uvolňováním ztuhlých šíjových svalů - od lopatek až po hlavu. Odborný masér z Dexter SPA ví přesně, kde máte ztuhlé svaly, a ty vám také uvolní. Při masáži použijeme těch nejkvalitnějších BIO olejů se zaměřením na uvolnění a stres. Budou namíchané speciálně pro vaše potřeby, s přesnou dávkou 100% přírodních silic z Nepálu od luxusní značky Liyoli.

Masáží hlavy a šíje vše nekončí, ba naopak. Pravděpodobně budete již v hlubokém spánku, ale odborná péče pokračuje v podání masáže ramenou a rukou. Budete překvapeni, jak příjemná masáž rukou může být a příště již jinou nebudete chtít. Budete cítit krásně uvolněné ruce, však jsou také značně zatěžované a zaslouží si prvotřídní péči.

Na konci tohoto přepychového zážitku vás čeká relaxace na lůžku, osvěžující fresh nápoj či oblíbená pravá hustá italská horká čokoláda z naší privátní kavárny.

To je návštěva v Dexter SPA, ve světě klidu a luxusní péče.

 Antistresová masáž hlavy a šíje obsahuje navíc:

 • BIO zábal zad před masáží (20 min.)
 • Welcome drink
 • Osvěžení ve fresh baru a privátní kavárně před a po proceduře
 • Veškeré občerstvení z místní kavárny přímo k vám na pokoj
 • Klimatizovaný pokoj
 • Vyhřívané lůžko
 • BIO oleje z Francie
 • 40 minut relaxace po proceduře ve vašem pokoji
  (zvolená délka + 40 minut)
 • Výběr muziky dle vašeho přání

 Možnost doobjednat:

 • Služby osobní dopravy limuzínou, přistavení vozu k zadnímu vchodu
Doba trváníCena
60 min1400,-Kč
90 min1990,-Kč
120 min2500,-Kč
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.