SHOP
Champi indická masáž hlavy

Pro každého, kdo má rád masáž hlavy, bude Champi masáž nejlepší zážitek dnešního dne. Svými účinky překoná jakoukoli masáž hlavy. Zaměřuje se totiž na nejdůležitější energetická centra a ztuhlé úpony svalů. Champi indická masáž vás okouzlí svojí důmyslností a udivujícím relaxačním účinkem. Díky uvolnění podkožního vaziva na hlavě a působení na nervová zakončení budete svěžejší a odpočatí. Champi masáž je blahodárná pro kvalitu vašich vlasů, podporuje jejich růst a regeneraci. Ve spojení s kvalitním BIO zábalem dělá doslova divy. Profesionální personál vytvoří v laboratořích vedle salonu speciální zábal určený pouze pro vaše potřeby, dle potřeb vaší pokožky a vlasů.

Užijte si báječné účinky Champi indické masáže, která vás přivede do maximální pohody a relaxace. Pokud máte rádi jakoukoli masáž hlavy, budete nadšeni kvalitou Champi indické masáže.

Masáží hlavy a šíje vše nekončí, ba naopak. Pravděpodobně budete již v hlubokém spánku, ale odborná péče pokračuje v podání masáže ramenou a rukou. Budete překvapeni, jak příjemná masáž rukou může být, příště již jinou nebudete chtít. Budete cítit krásně uvolněné ruce, však jsou také značně zatěžované a zaslouží si prvotřídní péči.

Na konci tohoto přepychového zážitku v podobě Champi indické masáže vás čeká relaxace na lůžku, osvěžující fresh nápoj nebo klienty oblíbená pravá hustá italská horká čokoláda z naší privátní kavárny a odpočinek, jak dlouhý budete chtít.

To je návštěva ve světě klidu a luxusní péče, ve světě zdravých zážitků.

 Champi indická masáž hlavy obsahuje navíc:

 • BIO zábal zad před masáží (20 min.)
 • Welcome drink
 • Osvěžení ve fresh baru a privátní kavárně před a po proceduře
 • Veškeré občerstvení z místní kavárny přímo k vám na pokoj
 • Klimatizovaný pokoj
 • Vyhřívané lůžko
 • BIO oleje z Francie
 • 40 minut relaxace po proceduře ve vašem pokoji
  (zvolená délka + 40 minut)
 • Výběr muziky dle vašeho přání

 Možnost doobjednat:

 • Služby osobní dopravy limuzínou, přistavení vozu k zadnímu vchodu
Doba trváníCena
60 min1400,-Kč
90 min1990,-Kč
120 min2500,-Kč
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.