Champi indická masáž hlavy

Pro každého, kdo má rád masáž hlavy, bude Champi masáž nejlepší zážitek dnešního dne. Svými účinky překoná jakoukoli masáž hlavy. Zaměřuje se totiž na nejdůležitější energetická centra a ztuhlé úpony svalů. Champi indická masáž vás okouzlí svojí důmyslností a udivujícím relaxačním účinkem. Díky uvolnění podkožního vaziva na hlavě a působení na nervová zakončení budete svěžejší a odpočatí. Champi masáž je blahodárná pro kvalitu vašich vlasů, podporuje jejich růst a regeneraci. Ve spojení s kvalitním BIO zábalem dělá doslova divy. Profesionální personál vytvoří v laboratořích vedle salonu speciální zábal určený pouze pro vaše potřeby, dle potřeb vaší pokožky a vlasů.

Užijte si báječné účinky Champi indické masáže, která vás přivede do maximální pohody a relaxace. Pokud máte rádi jakoukoli masáž hlavy, budete nadšeni kvalitou Champi indické masáže.

Masáží hlavy a šíje vše nekončí, ba naopak. Pravděpodobně budete již v hlubokém spánku, ale odborná péče pokračuje v podání masáže ramenou a rukou. Budete překvapeni, jak příjemná masáž rukou může být, příště již jinou nebudete chtít. Budete cítit krásně uvolněné ruce, však jsou také značně zatěžované a zaslouží si prvotřídní péči.

Na konci tohoto přepychového zážitku v podobě Champi indické masáže vás čeká relaxace na lůžku, osvěžující fresh nápoj nebo klienty oblíbená pravá hustá italská horká čokoláda z naší privátní kavárny a odpočinek, jak dlouhý budete chtít.

To je návštěva ve světě klidu a luxusní péče, ve světě zdravých zážitků.

 Champi indická masáž hlavy obsahuje navíc:

 • BIO zábal zad před masáží (20 min.)
 • Welcome drink
 • Osvěžení ve fresh baru a privátní kavárně před a po proceduře
 • Veškeré občerstvení z místní kavárny přímo k vám na pokoj
 • Klimatizovaný pokoj
 • Vyhřívané lůžko
 • BIO oleje z Francie
 • 40 minut relaxace po proceduře ve vašem pokoji
  (zvolená délka + 40 minut)
 • Výběr muziky dle vašeho přání

 Možnost doobjednat:

 • Služby osobní dopravy limuzínou, přistavení vozu k zadnímu vchodu
Doba trváníCena
60 min1400,-Kč
90 min1990,-Kč
120 min2500,-Kč
Masáž provádí tito terapeuti
Nikol
Masérka Nikol masážního centra DEXTER SPA
Praxe 10 let
Více >>
Michal
Masér Michal masážního centra DEXTER SPA
Praxe 25 let!!!
Více >>
Roman
Masér Roman masážního centra DEXTER SPA
Praxe 25 let!!!
Více >>
Zuzana
Masérka Zuzana masážního centra DEXTER SPA
Praxe 14 let
Více >>
Ondra
Masér Ondra z masážního centra DEXTER SPA
Praxe 5 let
Více >>
Petra
Masérka Petra masážního centra DEXTER SPA
Praxe 9 let
Více >>
Janis
Masér Janis masážního centra DEXTER SPA
Praxe 9 let
Více >>
Magda
Masérka Magda masážního centra DEXTER SPA
Praxe 5 let
Více >>
Nikol

Nikol je skvělou masérkou, která se díky svým zkušenostem a dlouholetou praxí stala také lektorkou mnoha masérských kurzů. Své zkušenosti také sbírala na zahraničních masérských stážích.

Jednou z nejzajímavějších je praxe na Bali, kde prohlubovala své znalosti a pilovala masážní techniky podle tamních způsobů. Za svou klientelou také dojíždí do Německa. Pro svou věčně usměvavou náladu a skvělý přístup ke každému klientovi byla vybrána do teamu luxusního spa centra Dexter-Spa.

Provádí tyto masáže
Horká čokoládová masáž Bali masáž Královské ošetření a další ...
Je lektorkou masérských kurzů
Masérský kurz - Indická masáž Masérský kurz - Masáž těhotných Masérský kurz - Hot Stones a další ...
Michal

Michal je díky svým zkušenostem, jedním z nejuznávanějších masérů v Čechách. Již několikrát se objevil i jako konzultant v oboru másáží v mediích a televizi. Je zakladadelem masérské školy Dexter Academy a stojí za celým projektem Dexter Spa.

Své zkušenosti a praxi sbíral na mnoha místech planety, indie, havaj, čína a další. Klade hlavně důraz na spokojenost klienta a snaží se aby byl klient spokojen nejen po profesionální stránce masáže, ale také aby byl spokojen s přístupem celého Dexter Spa teamu.

Provádí tyto masáže
Horká čokoládová masáž Anticelulitidová vakuová masáž - ruční Ajurvédská masáž a další ...
Roman

(Mgr.) Roman se specializuje na klasickou relaxační masáž a také na ruční anticelulitidovou masáž a ajurvédskou masáž.

Díky takto úzké specializaci se může jako masér ponořit do hloubky problému tak aby klietovi co nejvíce pomohl. Jeho vynikající technika a přesně provedené hmaty promění takovouto masáž v nepopsatelný zážitek a vyvolá ve Vás pocit úlevy a hluboké relaxace.

Romanova věčně optimistická povaha je neuvěřitelná, jako masér se snaží vyjít svým klientům maximálně vstříc a využít všech svých znalostí pro poskytnutí té nejvyšší péče a kvality.

Díky své specializaci je lektorem masérských kurzů kde vyučuje budoucí maséry pro luxusní SPA centra jako je Dexter SPA.

Provádí tyto masáže
Horká čokoládová masáž Anticelulitidová vakuová masáž - ruční Ajurvédská masáž a další ...
Ondra

Terapeut Ondra je specialistou na mášáž pomocí bambusových tyčí, klasickou relaxační masáž, Amma masáž - masáž na židli, hot stones přikládání lávových kamenů na obličej a také baňkování.

Jelikož čerpá zkušenosti z mnoha oblastí masážních texhnik, je schopen uchopit průběh masáže přesně podle potřeb klienta a upravovat masáž v závislosti na problémech dané partie klientova těla.

Masér Ondra prokazuje své kvality i na mezinárodní úrovni. Často jezdí za svou masérskou klientelou do Řecka kde po určitou část roku působí v masážním centru pro tamní klienty.

Pro svou porfesionalitu a vstřícný přístup je jedním z lektorů školícího střediska, kde učí nové maséry a sděluje jim své zkušenosti.

Provádí tyto masáže
Masáž pro náročného muže Masáž pro vyjímečnou ženu Antistresová masáž hlavy a šíje Aroma masáž a další ...
Zuzana

Masérka Zuzana (.bc) se specilizuje na relaxační masáže, manuální lymfondrenáž nebo například indickou masáž hlavy.

Díky své dlouhé praxi na anglickém ostrově Yersey Iland se může pyšnit opravdu světovou praxí. Také byla na několika měsíční cestě napříč Indií aby mohla od tamních masérů získat znalosti původních masérských technik.

Zuzana je věčně usměvavá a jak sama říká, provádět masáže není pouze o uvolnění klienta, ale také o radosti maséra, který mohl člověku pomoci ulevit a načerpat nové síly.

Pro svou pečlivost a individuální přístup ke klientům během masáží, je velice ceněna a klienti se k ní velice rádi vrací.

Provádí tyto masáže
Masáž pro náročného muže Masáž pro vyjímečnou ženu Antistresová masáž hlavy a šíje Aroma masáž a další ...
Petra

Masérka a kosmetička Petra se specializuje na klasickou relaxační masáž, havajskou masáž lomi lomi, ájurvédskou masáž, indickou masáž hlavy a šíje, manuální lymfodrenáž a hlavně na kosmetické procedury a peelingové tělové zábaly.

Petra je díky své dlouholeté vlastní praxi opravdovou profesionálkou v oblasti kosmetiky a masáží. V kosmetice se stále vzdělává a může tak klietům nabídnout nejnovější postupy, které se v rámci kosmetických služeb objeví.

Petra je vždy pozitivně naladěna a veškeré procedury vykonává poctivě s důrazem na to, aby klient odcházel vždy spokojen a rád se vracel.

Provádí tyto masáže
Kokosový zábal Zábal z mořských řas Masáž obličeje Liftingová masáž obličeje Růžový zábal a další ...
Janis

Terapeut Janis je specialistou na mášáž pomocí bambusových tyčí, klasickou relaxační masáž, Amma masáž - masáž na židli, hot stones přikládání lávových kamenů na obličej a také baňkování.

Jelikož čerpá zkušenosti z mnoha oblastí masážních texhnik, je schopen uchopit průběh masáže přesně podle potřeb klienta a upravovat masáž v závislosti na problémech dané partie klientova těla.

Masér Janis prokazuje své kvality i na mezinárodní úrovni. Často jezdí za svou masérskou klientelou do Řecka kde po určitou část roku působí v masážním centru pro tamní klienty.

Pro svou porfesionalitu a vstřícný přístup je jedním z lektorů školícího střediska, kde učí nové maséry a sděluje jim své zkušenosti.

Provádí tyto masáže
Královské ošetření Baňkování Zdravotní masáž Amma masáž Hloubková masáž a další ...
Magda

Masérka Magda se může pochlubit praxí ze spousty luxusních SPA center, jako například SPA centrum hotelu Hilton nebo zahraniční praxe v The Aura Spa na ostrově Kréta.

Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi se k masérce Magdě klienti znovu rádi vrací aby si znovu užili požitek z profesionálně provedené masáže a pocítili uvolnění.

Provádí tyto masáže
Antistresová masáž hlavy a šíje Smyslná masáž Citrónový zábal Narozeninová péče pro 2 Uvolňující masáž dolních končetin a další ...
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt

+420 24 24 25 406
+420 603 544 693Mimo provozní dobu pište sem.