SHOP
Klid a pohoda pro muže

Po náročném dni si zasloužíte opravdový odpočinek, pohodu a klid. Připravili jsme pro muže speciální program masáží s exkluzivním servisem. Hned od vstupu se vám bude věnovat vaše osobní asistentka. Připravili jsme pro muže speciální program masáží s exkluzivním servisem. Hned od vstupu se vám bude věnovat vaše osobní asistentka. Privátní kavárna vám bude k dispozici po celou dobu vašeho relaxačního zážitku a pro maximální servis jsme pro vás ještě připravili bar hned vedle vašeho klimatizovaného pokoje. Samozřejmě, pokud si budete přát, vaše osobní asistentka vám cokoli přinese až k vám na pokoj.

Prožijete zážitek, na který ještě dlouho nezapomenete.

Budete hýčkáni relaxačními technikami v absolutním klidu a pohodě. Při této proceduře určené pouze pro vás zajistíme omezený provoz v ostatních apartmánech tak, aby vás nic nerušilo.

Ve vašem klimatizovaném apartmánu se vám bude věnovat profesionální masérka za použití speciálních procedur na odstranění stresu a navození maximálního klidu a relaxace.

Na konci tohoto přepychového zážitku vás čeká relaxace na lůžku, osvěžují fresh nápoj a odpočinek, jak dlouhý budete chtít. Vaše osobní asistentka vám donese vaši oblíbenou pravou hustou italskou horkou čokoládu z naší kavárny.

Nebude se vám chtít, ale až bude třeba, zavolá vám vaše osobní asistentka vůz, který vás v poklidu naloží pár kroků od vchodu a budete jen vzpomínat a užívat si ještě chvíli klidu a pohody, ale nebuďte smutní, nebyl to sen, byla to návštěva ve světě klidu a luxusní péče.

 Klid a pohoda pro muže obsahuje navíc:

 • BIO zábal zad před masáží (20 min.)
 • Welcome drink
 • Osvěžení ve fresh baru a privátní kavárně před a po proceduře
 • Veškeré občerstvení z místní kavárny přímo k vám na pokoj
 • Klimatizovaný pokoj
 • Vyhřívané lůžko
 • BIO oleje z Francie
 • 40 minut relaxace po proceduře ve vašem pokoji
  (zvolená délka + 40 minut)
 • Výběr muziky dle vašeho přání

 Možnost doobjednat:

 • Služby osobní dopravy limuzínou, přistavení vozu k zadnímu vchodu
Doba trváníCena
60 min1400,-Kč
90 min1990,-Kč
120 min2500,-Kč
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.