SHOP
Masáž pro výjimečnou ženu

Masáž pro výjimečnou ženu je určena pro všechny ženy, které potřebují načerpat novou sílu, zapomenout na okolní svět a nechat se hýčkat od nejlepších masérů a masérek v ČR. Tato exkluzivní masáž vás zbaví stresu a navodí pocit maximální úlevy a relaxace. Masáž pro výjimečnou ženu obsahuje všechny nejluxusnější masáže, jaké se provádějí. Patří mezi ně ojedinělá masáž havajská, exotická bali masáž či masáž bambusová. Jako u každé jiné exkluzivní masáže i zde nesmí scházet masáž indická, která svými výjimečnými hmaty zajistí maximální uvolnění ztuhlých svalů a svými hmaty na šíji a rukou vám vrátí pocit lehkosti a svěžesti.

Stvořili jsme pro vás kombinaci těch nejúžasnějších masáží, které si výjimečná žena zaslouží. Budete hýčkaná, opečovávaná a v přátelském prostředí. Vítejte ve světě skvělých zážitků.

Na konci tohoto přepychového zážitku v podobě masáže pro výjimečnou ženu vás čeká relaxace na lůžku, osvěžují BIO fresh nápoj a odpočinek, jak dlouhý budete chtít. Vaše osobní asistentka vám donese vaši oblíbenou pravou hustou italskou horkou čokoládu či jiný nápoj z privátní kavárny.

Nebude se vám chtít, ale až bude třeba, zavolá vám vaše osobní asistentka vůz, který vás v poklidu naloží pár kroků od vchodu a budete jen vzpomínat a užívat si ještě chvíli klidu a pohody, ale nebuďte smutné, nebyl to sen, byla to návštěva ve světě klidu a luxusní péče.

 Masáž pro výjimečnou ženu obsahuje navíc:

 • BIO zábal zad před masáží (20 min.)
 • Welcome drink
 • Osvěžení ve fresh baru a privátní kavárně před a po proceduře
 • Veškeré občerstvení z místní kavárny přímo k vám na pokoj
 • Klimatizovaný pokoj
 • Vyhřívané lůžko
 • BIO oleje z Francie
 • 40 minut relaxace po proceduře ve vašem pokoji
  (zvolená délka + 40 minut)
 • Výběr muziky dle vašeho přání

 Možnost doobjednat:

 • Služby osobní dopravy limuzínou, přistavení vozu k zadnímu vchodu
Doba trváníCena
60 min1400,-Kč
90 min1990,-Kč
120 min2500,-Kč
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.