SHOP
Masáž se skleněnou baňkou

Masáž se skleněnou baňkou je jedna z nejefektivnějších neinvazivních metod v boji proti celulitidě a pro budování krásně hladké pokožky. Masáž baňkou se používá nejdéle ze všech metod přírodní medicíny. Tato metoda dokáže pomocí podtlaku narušit tukovou strukturu v podkoží a příznivě nastartovat přirozené odbourávání tuků v této oblasti. Díky masážní baňce, která se pohybuje po pokožce, se aktivuje podkožní vlákna a dochází tak příznivému ovlivnění vypnutí pokožky.

Metoda masáže baňkou je nebolestivá a velice účinná při odstraňování celulitidy a vypínání pokožky. Již po první aplikaci je vidět účinek masáže baňkou. Po masáži baňkou se provádí tlakovo-tepelný zábal se speciálním BIO přípravkem, který je nedílnou součástí úspěchu celé procedury. Na místě vám masér či masérka zhotoví účinný BIO masážní olej určený přímo pro potřeby vaší pokožky. Masážní olej proti celulitidě je velice účinný, zhotovený výhradně z přírodních látek v BIO kvalitě.

Maséři a masérky z Dexter SPA jsou odborníci i na další metody v odstraňování celulitidy. Dokáží vám doporučit metody, které v kombinaci s baňkováním provedou revoluci na vašich citlivých partiích.

Velikou výhodou Dexter SPA je spolupráce s Dexter Therapy - zdravotnické zařízení, Dexter Diet - hubnutí pod dohledem a Dexter Esthetic - neinvazivní estetická medicína. Dokážeme vám poté nabídnout komplexní služby v oblasti hubnutí, kontroly životosprávy a zkrášlujících přírodních metod.

Využijte odborníků z Dexter SPA při dosahování svých cílů pro krásnou a hebkou pokožku bez celulitidy.

 Masáž se skleněnou baňkou obsahuje navíc:

 • BIO zábal zad před masáží (20 min.)
 • Welcome drink
 • Osvěžení ve fresh baru a privátní kavárně před a po proceduře
 • Veškeré občerstvení z místní kavárny přímo k vám na pokoj
 • Klimatizovaný pokoj
 • Vyhřívané lůžko
 • BIO oleje z Francie
 • 40 minut relaxace po proceduře ve vašem pokoji
  (celkem 120 + 40 minut)
 • Výběr muziky dle vašeho přání

 Možnost doobjednat:

 • Služby osobní dopravy limuzínou, přistavení vozu k zadnímu vchodu
Doba trvání:120 min
Cena:2500,- Kč
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.