SHOP
Masáže ve firmě

Dopřejte si luxusní zážitek v podobě úžasné masáže přímo u vás ve společnosti. Připravíme pro vás program na míru z neomezeného množství masáží a procedur. Nejoblíbenější je masáž na masážní židli, kde klienti oceňují, že se masíruje přes oblečení. Masíruje se speciální úponovou technikou, masáž je velice efektivní a pomáhá při bolestech svalů a hlavy. Používá se speciální masážní židle od výrobce luxusních profesionálních potřeb pro terapeuty Liyoli. Masážní židle je konstruovaná tak, že celé tělo je maximálně uvolněné. Obvykle se po pár minutách masáže na masážní židli usíná, budete krásně zrelaxováni a odpočatí.

Díky speciální úponové technice, vyvinuté v mezinárodním školícím středisku Dexter Academy Ltd, dochází již během 15 minut k uvolnění ztuhlých svalů a zbavení se bolesti.

Kromě masáže na masážní židli pro vás můžeme připravit jakoukoli jinou masáž na místě vašeho pracoviště. Masáže jako indická masáž hlavy, šíje a rukou je velice oblíbená, ale také masáže zad v podání klasické masáže či masáže havajské. Můžeme pro vás připravit hezké masážní studio přímo ve vaší společnosti, buď ve formě celé místnosti či menšího místa, např. pomocí krásných paravanů z Thajska.

Velice oblíbené jsou zážitkové balíčky od Dexter SPA, kde připravíme na základě vašeho přání opravdový požitek z relaxace. Ať je to masáž dvěma maséry či cateringový servis po masáži, vždy budete uchváceni profesionalitou a kvalitou.

Masáž v zaměstnání prospěje celé společnosti, lidé budou více odpočatí, bystřejší a spokojenější. Nebudou chtít odcházet ze zaměstnání.

Masážní zážitkové balíčky od Dexter SPA jsou zde pro vás. Vítejte ve světě luxusní péče.

Doba trvání:dle domluvy
Cena:cena procedury + doprava
kontaktujte nás
+420 24 24 25 406
info@dexter-spa.cz
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.