SHOP
O nás

Vítáme Vás v Dexter SPA, v luxusním prostředí, v místě určeném pro jedinečné zážitky pod dohledem těch nejlepších masérů a terapeutů. Jsme tvůrci mnoha procedur, naši maséři a masérky prošli náročným školením, mnoho z nich má zahraniční zkušenosti z Havaje, Indie, USA, Srí Lanky a mnoha dalších zemí, kde se učili nejrůznějším masážním technikám. Mají mezinárodní akreditaci terapeutů DAI Int. a řídí se přísným indexem pro masáže Dexter SPA. Předností veškerého personálu je přátelské jednání a individuální přístup ke každému klientovi. O našich klientech neposkytujeme žádné informace mediím ani nikomu jinému, personál je vázán mlčenlivostí. Můžete tedy očekávat diskrétnost a profesionální masáže i jiné služby na nejvyšší úrovni. V roce 2012 jsme pro naše vzácné klienty postavili nové centrum v Praze 10 Bohdalci. Již od vstupu se na Vás bude usmívat vřelý personál, který Vám bude vždy k dispozici. Centrum pro Vás navrhli úspěšní maséři sběhlí v technice masáží spolu s nejlepšími architekty. Celé Dexter SPA působí velice osobitě. Skvělé masáže a procedury probíhají v samostatných pokojích, které jsou po celou dobu určeny pouze pro Vás a Vaše masáže. Můžete si vybrat svoji oblíbenou hudbu přímo na pokoji z více jak 870 druhů skladeb, zvolit si teplotu vyhřívaného masážního stolu, teplotu a vlhkost vzduchu. Veškeré prostory jsou klimatizované a obohacené o přírodní ozon.

V Dexter SPA používáme zásadně čistě přírodní přípravky v BIO kvalitě. Před masáží si budete moci vybrat z několika olejů dle Vaší osobnosti a nálady. Pokud bude třeba, připravíme Vám originální olej v laboratoři Dexter SPA pouze pro Vaše masáže. Kromě profesionálního maséra či masérky se Vám bude věnovat také Vaše osobní asistentka. Budete chtít změnit proceduru na jinou, než jste si objednali? Nebo budete chtít připravit báječnou kávu z naší italské kavárny? Anebo po masáži přivolat Váš osobní vůz či taxi? Jako pro každého našeho váženého klienta, vše pro Vás bude možné a připraveno k vaší spokojenosti. Zasloužíte si odpočinout. Vítejte ve světě úžasných masáží a luxusních zážitků.


Michal Dusil & Tým Dexter SPA
kontaktujte nás
+420 24 24 25 406
info@dexter-spa.cz

Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.