SHOP
Relax building pro firmy

Jste úspěšný tým a rozhodli jste se, že si zasloužíte odměnu? Nebo jste majitel společnosti a chcete ocenit tvrdou práci svých zaměstnanců? Není nic lepšího a dokonalejšího, než využít exklusivní služby Relax buildingu pro firmy.

Zhotovíme vám relaxační program, který můžeme sestavit z více jak 100 procedur, zarezervujeme vám celé SPA včetně privátní kavárny a můžeme služby nakombinovat společně s dalšími špičkovými zařízeními jako výživové poradenství pod dohledem odborníků, zdravotnické zařízení a estetické a zeštihlovací zařízení.

Budou vám k dispozici osobní asistentky, které se budou starat o komfort vašeho pobytu ve SPA a terapie ve formě luxusně relaxačních masáží a procedur vám poskytnou nejlepší masérky a maseři.

Váš program ve SPA může mít mnoho forem. Můžete příjít v jakémkoli počtu. Naše profesionální centrum je zhotoveno z útulných pokojů, kde zůstáváte po celou dobu procedury a je tedy jedno, zda vas je 5 či 15. Z důvodu otevření nového, rozsahlého, ale útulného relaxačního centra na Bohdalci, provádíme Relax buildingy pro firmy i pro více než 30 lidí.

Představte si, jak pro vás po vyčerpávající práci přijede limuzína přímo před vaši kancelář. Odvezeme vás přímo ke dveřím centra, kde vás uvítají vaše příjemné osobní asistentky. Budete v přátelské atmosféře pozváni do privátní kavárny, kde vás při šálku dobré italské kávy seznámíme s celým průběhem vašeho zážitku ve formě relax buildingu. Poté vás seznámíme s vaším osobním terapeutem či terapeutkoou. Budete si moci vybrat vaši oblíbenou skladbu, lehnete si na vyhřívané lůžko, a pak se již budete kochat nejúžasnějšími procedurami, co existují.

Pokud si budete přát uspořádat školení v naší partnerské společnosti, mezinárodním školícím centru, které se nachází na stejném místě, připravíme pro vás relaxační procedury po školení. Všechny místnosti na školení jsou akreditovány pro zdravotní potřeby v luxusním prostředí. K dispozici je 3D dataprojektor, tabule, ozvučení, občerstvení a catering dle vašich požadavků.

Navíc vše blízko centra Prahy, v přátelském prostředí a s odborníky, kteří zajistí, že si odnesete nezapomenutelný zážitek… Vítejte ve světě luxusních zážitků, vítejte ve světě zdravých zážitků.

Doba trvání:dle domluvy
Cena:cena na vyžádání
kontaktujte nás
+420 24 24 25 406
info@dexter-spa.cz
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.