SHOP
Uvolňující masáž horních končetin

Masáž horních končetin vám dokáže uvolnit ztuhlá ramena, šíji a při masáži samotné dlaně pocítíte opravdovou úlevu. Přes reflexní body na dlani vám profesionální maséři a masérky dokáží uvolnit i jiné části těla. Horní končetiny jsou velice zatěžované, speciální masáž zaměřená na důležité, zkrácené a unavené svaly vám zajistí pocit maximální uvolněnosti. Budete cítit, že ruce jsou lehčí. Toky lymfy a krve naberou v těchto důležitých částech těla opět tu správnou rychlost.

Po masáži rukou to nekončí, ba naopak. Přichází na řadu báječná masáž šíje. Lehnete si pohodlně a masér vám uvolní ztuhlý krk a šíji. Použije při tom speciálních BIO olejů a silic, které pro vás namícháme přímo na místě dle vašich potřeb a osobnosti.

Na závěr vás čeká speciální vyhlazující a uvolňující zábal rukou. Ruce omládnou a budete cítit výrazný rozdíl.

Pokožka bude jemná, vyhlazená a vaše ruce budou jak znovuzrozené. Budete se cítit krásně, uvolněně.

Na konci tohoto přepychového zážitku vás čeká relaxace na lůžku, osvěžují fresh nápoj a odpočinek, jak dlouhý budete chtít. Vaše osobní asistentka vám donese vaši oblíbenou italskou horkou čokoládu z naší kavárny a budete jen vzpomínat a užívat si ještě chvíli klidu a pohody, ale nebuďte smutní, nebyl to sen, byla to návštěva ve světě klidu a luxusní péče.

 Thajská masáž nohy obsahuje navíc:

 • BIO zábal zad před masáží (20 min.)
 • Welcome drink
 • Osvěžení ve fresh baru a privátní kavárně před a po proceduře
 • Veškeré občerstvení z místní kavárny přímo k vám na pokoj
 • Klimatizovaný pokoj
 • Vyhřívané lůžko
 • BIO oleje z Francie
 • 40 minut relaxace po proceduře ve vašem pokoji
  (zvolená délka + 40 minut)
 • Výběr muziky dle vašeho přání

 Možnost doobjednat:

 • Služby osobní dopravy limuzínou, přistavení vozu k zadnímu vchodu
Doba trváníCena
60 min1400,-Kč
90 min1990,-Kč
120 min2500,-Kč
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.