SHOP
Výživové poradenství

Chcete zhubnout, držíte dietu nebo chcete poradit o své životosprávě od opravdových odborníků? Chcete mít své hubnutí pod dohledem lékařů a nutričních terapeutů? Máte jedinečnou možnost navštívit nutriční poradenství v přátelském a klidném prostředí.

Příjemní profesionálové za pomocí nejmodernějších metod vám zanalyzují nutriční hodnoty, provedou veškeré vstupní testy a společně s vámi provedou vše pro to, abyste dosáhli vytyčených cílů. Budete pod dohledem odborníků, kteří sestavují výživové plány na vysoké úrovni. Pro tyto účely vlastní společnost Dexter výjimečný online analyzátor, kde v klidu domova můžete komunikovat se svým výživovým poradcem, zapisovat potřebná data, ať jste na Havaji či v Brně. Neustále vám budou naši odborníci nablízku.

Odbornost a nejmodernější trendy hledejte u nás, u vás naopak budeme potřebovat vytrvalost, ke které vám budou pomáhat naši výživoví poradci a popř. i psychoanalytici. Psychická stránka při dietách a výživovém poradenství je velice důležitá, proto jsou vám k dispozici kolegové z našeho nestátního zdravotnického zařízení. Budete hýčkáni, protože si to zasloužíte. Ve SPA pro to máme všechny potřebné služby. V našem špičkovém relaxačním salonu vám zajistíme klid a relaxaci, kterou jistě pro nastartování změny ve formě nového životního stylu a úpravě výživového plánu a jídelníčku potřebujete.

Chcete opravdu zhubnout? Zdravě žít? Cítit se lépe? Být šťastnější? Stačí nás navštívit.

Individuální nutriční poradenství- 1 sezení: 800Kč / 1 sezení
Vstupní diagnostika: 1000 Kč
Kompletní výživový plán: 8 900 Kč

kontaktujte nás
+420 24 24 25 406
info@dexter-spa.cz
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.