SHOP
Zábal v banánových listech

Báječná procedura, díky níž budete mít pokožku krásně hebkou a sametovou. Budete přivítání ve vašem osobním pokoji, ve kterém strávíte celou dobu vaší procedury, kde nebudete ničím rušeni. Vyberete si vaši oblíbenou muziku z 870 skladeb, zvolíte si optimální teplotu na vyhřívaném lůžku a vlhkost a teplotu vzduchu. Budete se cítit jako v bavlnce.

Před zábalem v banánových listech vás čeká relaxační ošetření pro navození naprosté pohody a klidu. Poté zažijete příjemné chvíle při masáži a hydratačním zábalu.

Budete ponořeni do atmosféry dalekých ostrovů s vůní exotiky a krásného zážitku.

Celý luxusní zážitek začíná zklidňující relaxační masáží kvalitním BIO olejem. Ten je speciálně namíchaným pro vaši pokožku s obsahem těch nejkvalitnějších tělových olejů. Ponoříte se téměř do hladiny alfa, užijete si chvilky klidu a ztratíte pojem o čase. Téměř ve spánku vám ošetříme tělo ručně zhotoveným BIO peelingem. Vaše pokožka bude dokonale hebká.

Poté si vaše tělo zaslouží speciální hydratační zábal s vysokým obsahem vitamínů a látek s liftingovým účinkem, vaše pokožka bude vypnutá a hydratovaná. Hydratační zábal pro vaši osobu bude speciálně zhotoven, dle potřeb vaší pokožky. Banánové listy vás přikryjí a budete se cítit jako v ráji.

Po přesně stanovené době, kdy se potřebné látky vstřebají do vaší hedvábné pokožky, provede váš osobní terapeut či terapeutka exotickou zvláčňující masáž bio olejem, který umocní celý zážitek.

Po celou dobu zážitku v podobě zábalu v banánových listech je vám k dispozici osobní terapeut či terapeutka, kteří sbírali zkušenosti po celém světě, aby vám je mohli předat v této báječné proceduře.

Na jednu věc ale musíte myslet. Udělat si čas na alespoň na 4 hodiny zážitku. V masážním salonu si ceníme vaší návštěvy, a proto si po masáži můžete vychutnat chvilky klidu ve fresh baru při čerstvě vymačkaném džusu či u pravé horké čokolády. Pokud budete mít chuť, uděláte 20 kroků a jste v naší italské kavárně, která je určena pro naše vzácné hosty.

Pak stačí dát pouze pokyn vašemu osobnímu asistentovi, aby přivolal taxi. Řidič přijede přímo k zadnímu vchodu, abyste nerušeně vklouzli do vozu. Nebude se vám chtít odcházet, ale nebojte, jsme tu pro vás i příště.

Zasloužíte si odpočinek a nejlepší služby. Vítejte ve světě luxusní péče.

 Zábal v banánových listech obsahuje navíc:

 • Welcome drink
 • Osvěžení ve fresh baru a privátní kavárně před a po proceduře
 • Veškeré občerstvení z místní kavárny přímo k vám na pokoj
 • Klimatizovaný pokoj
 • Vyhřívané lůžko
 • BIO oleje z Francie
 • 40 minut relaxace po proceduře ve vašem pokoji
  (celkem 60 + 40 minut)
 • Výběr muziky dle vašeho přání

 Možnost doobjednat:

 • Služby osobní dopravy limuzínou, přistavení vozu k zadnímu vchodu
Doba trvání:60 min
Cena:1490,- Kč
banner
Dárkové poukazy
Rychlé dodání
V Praze máme výdejní místo pro naše poukazy každý den, včetně víkendů, od 8 do 20 hodin. Poukaz na masáž tak můžete mít po ruce kdy Vás napadne.
Luxusní balení
Poukazy na masáže Vám podle přání zabalíme do zlaté krabičky.
Dodání do 1 minuty
Dárkové poukazy na všechny masáže v Dexter Spa můžete mít během minuty. Stačí si vytisknout dárkový poukaz v pohodlí domova a už se Vám nestane, že by jste na oslavu šli s prázdnou.

Kontakt


Mimo provozní dobu pište sem.

Zavřít Právě nyní nám můžete volat na 242 425 406 <br />nebo nám napište dotaz <span style='text-decoration:underline;'>zde</span>.